![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
ÖVRIGT / Speglar / Spegel 12409455
*
nr 1240 9455
Spegel
204x63
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 mars 2019
kl 19:20:11
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/3 15:38:11
1
700 kr
10/3 22:30:28
2
800 kr
10/3 22:32:16
1
1.200 kr
10/3 22:34:39
2
1.200 kr
10/3 22:34:39
1
1.200 kr (Budbetjänt)
11/3 15:09:30
3
Vinnande bud
11/3 18:46:33
1
1.600 kr
11/3 18:46:33
3
1.700 kr (Budbetjänt)
11/3 18:47:44
1
1.800 kr
11/3 18:47:44
3
1.900 kr (Budbetjänt)
11/3 18:56:51
1
2.000 kr
11/3 18:56:51
3
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
6070 Fotoramar
+ spegel, 5 delar, omkring 1900-tal, glas och mäss..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:15
-
6145 Spegel
Empire, 49x29 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:53
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1240 9455
Spegel
204x63
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 2.200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 mars 2019 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
10/3 15:38:11 | 1 | 700 kr |
10/3 22:30:28 | 2 | 800 kr |
10/3 22:32:16 | 1 | 1.200 kr |
10/3 22:34:39 | 2 | 1.200 kr |
10/3 22:34:39 | 1 | 1.200 kr (Budbetjänt) |
11/3 15:09:30 | 3 | Vinnande bud |
11/3 18:46:33 | 1 | 1.600 kr |
11/3 18:46:33 | 3 | 1.700 kr (Budbetjänt) |
11/3 18:47:44 | 1 | 1.800 kr |
11/3 18:47:44 | 3 | 1.900 kr (Budbetjänt) |
11/3 18:56:51 | 1 | 2.000 kr |
11/3 18:56:51 | 3 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
6070 Fotoramar
+ spegel, 5 delar, omkring 1900-tal, glas och mäss..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:15 -
6145 Spegel
Empire, 49x29 cm
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:53